Bakımay A.Ş. , 1980 yılında ülkemizde ilk olarak Polyproplen hammadde kullanarak küvet sifonu üretmek amacıyla, Plastop Adi Komandit Şirketi ismi ile kurulmuş ve 1985 yılında Bakımay Banyo Aksesuarları Anonim Şirketine dönüşmüştür. PP küvet sifonu ile başlatmış olduğu yeniliklerine, yine ülkemizde ilk olarak üretilen kumandalı küvet sifonunu, Bakımay tipi sifon gövdesini ve silindir tipi duş sifonunu da ilave ederek, konusundaki araştırmacı ve yenilikçi tavrını bugüne kadar sürdürmüştür.

Sıhhi Tesisatlarda Kullanılan Atık Bağlantı Parçaları Normu EN 274 'e göre ürettiği mamullerini doğrudan ve ya dolaylı olarak Şili den Filipinlere kadar uzanan geniş bir yelpazede çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.

Konusunda uzun yılların tecrübesine sahip Bakımay, kalitesinden taviz vermeden, sağlam ve güvenilir mamuller üretme ilkesi ile, ürünlerini sürekli geliştirmekte ve ürün çeşitlerini arttırmaktadır.

Avrupa Birliği'nin standartlarına uyumlu TS EN 274-1 belgelesine sahip olmanın haklı gururunu taşımaktayız. (TS EN 274 -1 küvet, duş, evye ve lavabo sifonları içindir)

TR 1998 02597 Y patent numarası ile korunan " Basmalı Tip Rezervuar İç Takımı" mız vardır..
 
Anasayfa    |       İmalat      |      Ürünler     |     Hakkımızda     |     İletişim